Kompensuojamos: gavimas nosies operacija vykdoma Jungtinėse Valstijose yra labai brangu. Procedūros išlaidos svyruoja nuo $ 4000 iki $ 1200. Peržiūrima Nosis darbas ištaisyti problemas iš ankstesnės operacijos kainuoja daug daugiau.
Problemos: Nors Nosies plastika yra paprastai labai nerizikinga gydymas, problemos gali kilti kartais kaip bendrosios anestezijos, pranešimų rezoliucinės kraujavimo ar nedažni infekcijos ar kraujavimas po oda, kurios reikalauja antrą operaciją, siekiant ją išspręsti rezultatas. Pertvaros atidarymas dar viena problema kai į pertvarą (nosies pertvaros) skylė sukelia pastovų kraujo ištekėjimo iš nosies ir taip pat sunku kvėpuoti.
Sienos: nustatytas ribas, per kurį chirurgas turi paleisti, jei Nosies plastika yra būtų sėkminga yra kaulinis struktūra veido, o taip pat veido audinio kiekis asmuo turi. Jeigu gydytojas eina per šių natūralių apribojimų paskutinis rezultatas būtų sintetinė siekia nosies ir veido.

Paaugliai Nosis chirurgija: Dažnai paaugliai nori nosies operaciją taip, kad jie gali būti papildomai atitinkamai jų kolegos. Rutuliškas nosies arba nosies su Žuvo pasiūlymą visiems gali būti gėdos šaltiniu, taip pat mažas pasitikėjimas savimi. Gerai padaryta Nosis darbas bus padidinti jaunuolio savęs pasitikėjimo savimi laipsnių. Gydytojas turėtų pasikalbėti su paauglių, prieš išeinant už chirurginio gydymo analizuoti scenarijų ir apibūdinti naudą ir trūkumus gydymo.
Modifikacija Nosis chirurgija: Tai daroma siekiant nustatyti ar pakeisti į anksčiau atliktą nosies operacija rezultatus. Nėra amžiaus apribojimas suaugusiems vyksta su juo. Vienas iš svarbiausių faktorių turi būti žemiau prisiminė yra medicinos problema pacientui.
Kokybė: Būtina, kad asmuo yra aišku dėl renkantis už nosies operacija ir neturi jokių nepraktiška prielaidas priežasčių. Taip pat labai svarbu atrasti tikrai mokėtų prieskoniais ir nusimanantys chirurgui daryti Nose operacija.
http://herkus915.myblog.de/herkus915/art/9544104/Ies-780-kant-geriausio-nosies-pertvaros-operacija-specialisto-atkreipia-de-775-mesi-808-i-808- , Nosis darbas susidoroti su defektais nuo ankstesnės chirurginės procedūros kainuoja net daug daugiau.
Paauglys Nosis chirurgija: Paprastai jauni suaugusieji nori nosies operaciją taip, kad jie gali būti papildomai atitinkamai jų bendraamžių grupės. Modifikacija Nosies plastika: Tai daroma siekiant nustatyti ar pakeisti į anksčiau atliktą Nosies operacijos rezultatus.Priklausomai nuo kilmės ir dėl vaisto priežasties chirurginis gydymas ar problemų gali būti raginama išspręsti problemą. Kai problema su kvėpavimo sukėlė sutrikimų nosies srautų, chirurginė procedūra, yra labiausiai tikėtina priemonė ištaisyti bet kokius srautų trūkumus.
Nesvarbu, pertvaros yra tik tai, ko skyla savo nosies srautus tiesiai į 2 maršrutus. Šis nosį skyriuje yra tai, ką tinklai iš oro, kad jūs kvėpuojate cirkuliacijos ir ji susideda iš plonų kaulų ir kremzlių medžiagų. Šis poreikis turi būti tiesios ir įsikūręs tinkamą vietą, priešingu atveju ji bus žymiai paveikti oro cirkuliacija, kai kvėpuoti.
Be to, yra žmonių, kurių pertvaros yra ne atitinkamo vertikalaus nustatymo. Išvyko pertvaros galėjo įgimtas arba traumos, kad nebuvo tinkamai nustatytas rezultatas. Jūs turite žinoti, kad tai susukti dalis nosį vaidina svarbų komponentą padėti jums patirti tikrą komfortą kartu su nusiraminti, kad turėsite galimybę tęsti kvėpavimą be problemų, o taip pat, todėl jūs neturi pamiršti šią bėdą.
Atkreipti dėmesį, kad pasitraukė pertvaros gali pradžių sukelti mažų problemų, pavyzdžiui, knarkimo, kurie negali iš tikrųjų laikomi destruktyvus tačiau neabejotinai nutraukti jūs taip pat asmuo miega jūsų pusėje.
Dėl sunkesne pusės, ši problema gali papildomai būti sunkus dėl to, kad ji gali užskaityti miego apnėja - miego sutrikimas, kuris gali nutraukti savo kvėpavimą. Ne, turintys galimybę kvėpuoti ilgesnį laiką tikrai apiplėšė savo kūną deguonies, kad ji reikalauja. Galiausiai, nesant deguonies, ekstremalūs reiškiniai neabejotinai laikytis.
Yra puiki žinia, yra prieinama chirurginis gydymas, kuris gali ištaisyti šią nosies problemų ir ji yra vadinama nukrypo pertvaros nosis darbas. Atlikti su šios procedūros, turite kreiptis į gydytoją pirmiausia rasti out konkretesnės informacijos apie tai, kaip pertvaros pasirodyti esąs problema. Problemos lygis taip pat bus pažvelgti ir įvertinti pagal specialisto, siekiant nustatyti geriausius medicinos strategiją savo instancijos.
Chirurginis gydymas paprastai trunka nuo 1 - 1 2/1 val. A rhinosplasty chirurginio gydymo daug kainuos maždaug $ 3000 - $ 5000, bet jūs galite praleisti daug mažiau, nes yra draudimo apsauga vežėjai, kuris apima šį gydymo natūra. Jūs tikrai taip pat rasite 100% rėmimą, kuriame jūs turite atsiskaityti su mėnesio laiko mokėjimo planą. Būkite tikri, kad eiti į gerbiamų gydytoją, kad jūs tikrai gauti ge