نام سرورها می توانند در اشاره به ارتباطات بین دامنه ها کمک کننده باشند. نام سرورهای این دامنه عبارتند از. هنگامی که شما یک روتر قدیمی تر با محدود قابلیت پهنای باند، جریان خود را دستگاه ممکن است را دریافت تمام می خواهد. این به ویژه از اتصالات WiFi، که نیز خواهد شد به مشکل ساز به علت دخالت از دیگر  Wi-Fi را دستگاه  در خانه. اگر روتر است بزرگتر از سه سال قبلی و مایل به جریان ویدئو، تامل سرمایه گذاری در یک روتر AV مانند WNDR هم Netgear 4500، D- لینک Amplifi است، و یا MyNet900 وسترن دیجیتال است.
در حال حاضر ، هیچ جریان ویدئو نیاز چیزی نزدیک به  صد مگابیت در ثانیه. دانلود از Google Play فیلم و تلویزیون 3 . 0.23 13 برنامه تماشای فیلم ها و برنامه های گوگل اما همه از اینترنت - متصل  سیستم های کامپیوتری و اسباب بازی در خود خانه جامعه سهم کل  شما برای پرداخت. تعدادی از پهنای باند شاید  مورد استفاده توسط دیگر در خانه خود که نیاز به جریان به TELEVISION یا بازی آنلاین  بازی های ویدئویی. علاوه بر، در مورد شما همسایگان عضویت در همان کابل منبع یا به اشتراک گذاری خود را ساخت با کل پهنای باند، که ممکن است پایین شما ممکن است  حصول اگر همه آنها می خواهید به جریان در همان .
همه فیلم من تا به برخی از بزرگ ابزار  و ساده به حرکت رابط، همراه با برخی قدرتمند  گزینه. شما می توانید  ربات نگاه کردن  تصاویر، شرح حال و filmographies . شما نمیتوانید استخراج خود را درایو برای فیلم فایل ؛ اضافه همه آنها یا انتخاب کنید چند در حالت دسته ای. وجود دارد حتی یک شبکه حالت است که اجازه می دهد تا شما را به به اشتراک گذاری مجموعه ای خود را پایگاه داده با خانه خود را شبکه  در سراسر تعدادی از کامپیوتر . تحميل APK لنظام أندرويد همه در همه همه اگر آن را خوب به اضافه کردن کاتولوگ بزرگ انتخاب  فیلم و سپس همه من فیلم  خوب است جایگزین شیرین است.
HughesNet است ماهواره ای - عمدتا بر اساس ISP برای افراد در مناطق روستایی است. من در زمان نگاهی به خود وب سایت و یکی از بهترین سرعت من ممکن پیدا $ صد و ده 2 مگابیت در ثانیه برای نزدیک به یک صد و ده / ماه ... بسیار کند که نوع پول . من ترس من می توانم  ارزان منطقی پاسخ برای شما. من شک دارم که خواستار congressperson خود را انجام خواهد داد بسیاری خوب، حداقل  در سریع مدت