Project Contributions

Recent Contributions

Following

Reviews

 • ivati
  ivati

    5

  Akcja nie jest powalająca. To takie zmieszanie Ashes of Love i innych dostępnych tu chińskich fantasy. Bardzo mi przeszkadza to jak została napisana główna bohaterka. Dziewczyna, która nie ma uczuć i nie odczuwa bólu... Szczerze? Dla mnie to brzmi jak bardzo trudna rola do odegrania i to zbyt trudna, szczególnie jeśli chodzi o uczucia. Niestety nie widzę tutaj nawet próby odegrania osoby bez emocji. Dziewczyna jest zbyt radosna i zbyt pozytywna, również to, że chce mieć te uczucia stawia znak zapytania czy rzeczywiście żadnych nie ma. Jak dla mnie męski bohater po włożeniu maski jest bardziej bezuczuciowy niż ona. Samo przypisanie danych cech nie wystarczy, trzeba jej jeszcze pokazać. Będę oglądała jeszcze dalsze odcinki, ale napewno nie ocenię tego serialu wyżej niż 8. Nie ma tu nic zaskakującego, jest to kolejna kopia innych najpopularniejszychc tu wuxia.

 • ivati
  ivati

    7

  Na razie obejrzałam 6 odcinków bo do reszty nie ma dokończonego tłumaczenia. Ogólnie to serial bardzo mi się podoba. Cieszę się, że nie jest to komedia bo szczerze chińskie komedie romantyczne kostiumowe są bardzo schematyczne. Uwielbiam postać Lisiego Demona, gościu grał w Asches od Love i zdecydowanie wolę go w tym tutaj "złym" wydaniu. Liczę na kolejne odcinki.

 • Reviews - Joy of Life
  ivati
  ivati

    9

  Produkcja naprawdę warta uwagi. Jest to naprawdę świetnie poprowadzony serial. Fabuła logiczna i wciągająca, a do tego zabawna. Dowiedziała m się od jednego z kanałów na yt, że nawet imiona bohaterów to żarty same w sobie. Niestety, jako że nie jestem obeznana w języku chińskim to mnie omineło to z tymi imionami. Nie mam ochoty zbyt dużo pisać, lepiej samemu obejrzeć ten serial. Przyrzekam, że nie będzie się żałować tej decyzji. W ogóle to już od dłuższego czasu muzyka z tego serialu jest jedną z moich ulubionych ❤❤❤❤❤❤ Kocham!