Sveikatos ir sveikatingumo

Tarp pirmųjų dalykų, atsižvelgti į jūsų bendra fizinė sveikata. rinoplastika darbo chirurginės procedūros yra ne tik kažkas, ką galėtų padaryti dėl užgaidos. Tai tikrasis procedūra, kuri reikalauja, kad būtų sveiki, siekiant užtikrinti, kad jūs turite pačius geriausius galimus rezultatus. Tai rodo, jums reikia šviesti savo gydytojui apie savo ligos istoriją, aptarti bet dabartines operacijas galite turėjo tipą, taip pat jei rūkote, turite greitai mesti rūkyti. Pasitarkite su savo gydytoju, siekiant nustatyti, kiek laiko jūs turite mesti rūkyti, kol jie gali atlikti operaciją. Atsižvelgiant į tai, kad asmuo, kuris rūko gali turėti problemų gijimą, kuris gali sukelti žalingą šalutinį poveikį, tai yra labai svarbu.
amžius
Tai ne puikus koncepcija bandyti gauti nosies operacija chirurginis gydymas, jei jūsų kūnas nėra baigtas kurti. Mama ir tėtis turėtų susilaikyti nuo reikalavimo gauti šį chirurgija paaugliams, net jei jie per 16.
kaina
Nosies plastika operacija nėra prieinamos. Taip pat, jei turite papildoma $ 3,000 iki $ 5,000 tiesiog esama aplink, jūs reikalauja išsiaiškinti, kaip jūs tikrai mokėti už šią chirurginės procedūros, nes ji neapima draudimo.
prielaidos
Būtinai turite pagrįstas prielaidas spręsdamas gauti nosies operacija chirurgija. Būti aišku, kad tai yra rizika, esate pasiruošęs imtis, taip pat būti pasirengę susidurti su galutiniam rezultatui, ar taip pat atsižvelgti į tolesnę operaciją į pagalbą gauti jus į norimą prielaidomis.
Kelionė nosis darbo chirurginis gydymas yra ne tik tai, ką jūs galite padaryti dėl impulso. Tai ne puikus pasiūlymas bandyti gauti nosies operacija operacijos, jei jūsų kūnas dar nebuvo baigtas kurti. Nosies plastika chirurginis gydymas nėra pigus. Būtinai turite realius lūkesčius, kai sprendžiama gauti nosies operacija chirurgija.