Iki Kusuma Lawrence | laiškų January 02, 2011
Vyras nosies operacija chirurgija yra tik tarp dabartinių tobulinimo nosyje darbo, inovacijų, taip pat procedūra daug žmonių supranta kaip siaubingas stebuklas plastinės chirurgijos. Ši technologija pirmą kartą pradėjo baigiant būti populiarus, kai moterys siekė po būdas gauti jų nosis remontuoti, o pastaruoju metu, vaikinai iš tikrųjų įrašyti į kaprizas. Tačiau ši procedūra, abu vyrai taip pat ponios, gyvuoja jau metus, tūkstantmečių net!
Daugelis mokslininkų ir istorikai mano, kad nosies plastika pirmiausia parodė Indijoje, 500 BC, kai Ajurvedos medicinos specialistas vadinamas Shushruta ir jo mokiniai nustatė amputuotus nosis asmenų, kuriems buvo patikėta ir įkūrė kaltu nusikalstamas veikas, taip pat baudžiami. Jis sakė, kad šventykla atvartu strategija, tai yra, atsižvelgiant odą nuo kaktos, sukdami jį, taip pat skiepijant jį į skaldytų vietoje nosies, stengiantis ją atkurti, pirmą kartą buvo atliktas visoje šiuo metu. Ši strategija yra toks efektyvus, kad net ir šiandien, procedūra iš tikrųjų vargu ar pasikeitė.
Nuo tos akimirkos, nosies operacija iš tikrųjų egzistavo dar kai kurios rūšies ar toje pasaulyje srityje. Tačiau tai nebūtų iki 18-ojo amžiaus, kad Vakarai turėtų pagaliau turi savo labai pirmasis skonį nosies operacijos. Europos gydytojai, pavyzdžiui, Dr Johann Dieffenbach ir Jacques Joseph būtų tarp pradinių europiečių išbandyti gydymą, rengiasi ateities medicinos specialistų tiesti aukštyn ir gerinti naujoves.
O, tik lengvai prieinama nosies operacija gydymas buvo uždarytas nosies operacija strategija, kuri buvo padaryta per nosį. Ir vėliau, po ilgo laiko, puslapyje išleido knygą, atskleidžiančius techniką ant būdų vykdyti atvirą nosies operacija, tokiu būdu, kuris yra padaryta už nosies.
Po jo išsiuntimo, jis nedelsiant galų gale tikrai pageidaujamą požiūris daro nosies operacija, ir taip pat buvo rekomenduojama metodas pirmą kartą žmonių, tačiau ne tie, kurie reikalauja pakeitimo nosies operaciją. Jis išliko tai daryti, kol dar viena daugiau daktaras, Jack Gunter, išleido gydymo, kaip jūs galite padaryti atvirą nosies operacija peržiūros nosies užduočių kolekciją.
Tai įspūdingas galvoti, kad inovacijos per 2500 metų amžiaus iš tikrųjų dingo tiek daug, o taip pat vis dar naudojosi už tikslias pačių veiksnių ir šiandien.
ET / peržiūra]
Vyras nosis darbas chirurginė procedūra yra tik vienas iš naujausių inovacijų nosies operacijos, moderni technologija, o taip pat gydymo daug žmonių žino, kaip fantastinis stebuklas kosmetikos chirurgija. Daugelis mokslininkų, taip pat istorikai mano, kad nosis darbas iš pradžių pasirodė Indijoje, 500 BC, kai Ajurvedos gydytojas vadinamas Shushruta, o taip pat jo mokiniai atstatė amputuotus nosis asmenų, kurie buvo susijęs ir taip pat įkūrė kaltu nusikalstamas veikas ir nubausti. Nebūtų iki 18-ojo amžiaus, kad Vakarai turėtų pagaliau turi savo labai pirmasis pirmenybę nosies operaciją.