Riebalų deginimas chirurgija keičia savo virškinimo sistemos sudėtį apriboti maistą, kurį sugeria ir valgyti kiekį. Operacija padeda numesti svorio ir taip pat sumažina sveikatingumo problemas, susijusias su svorio problemomis riziką.
Po išgyvena neįtikėtiną svorio, jums bus patikėta puikią sumą viršija, kabantys odą keliose kūno vietose. Lankstumo dėl buvimo odelės paprastai sukelia per daug suma odos kaupti ir pakabinti įvairiose kūno dalių, pavyzdžiui, kaklo, veido, sumažinto ir viršutinės pilvo srityje, rankos, nugaros, sėdmenų, kojų, blauzdų kaulų, šlaunys, taip pat krūtinę. Perteklius oda taip pat gali sukelti odos odą, infekcija ir dirginimas nepakankamumas.
Čia yra pora kosmetikos chirurgija procedūrų, daugelis žmonių mano, po riebalų deginimas:
Kūno keltuvas: Tai yra viena vienas iš tipiškų gydymo padidinti savo organizmo išvaizdą po svorio chirurginės procedūros. plastine chirurgija gali gerokai pakeisti savo išvaizdą ir taip pat rezultatai yra nuolatinis. Jis skatina formą, taip pat tonas pagrindinių audinių, kurie palaiko riebalų ir odą.
Pilvo įdėti: Šis gydymas yra atliekamas kaip jūsų kūno kėlimo chirurginio gydymo komponentas. Jis padeda T atsikratyti riebalų ir odos, taip pat kai kuriais atvejais tai AIDS priveržkite pilvo raumenis, taigi gaminant sklandžiau ir stangresnė pilvo. Kai kurie asmenys taip pat gali prireikti riebalų nusiurbimas chirurgija kartu su pilvo padaryti pilvo stipresnis.
Krūtų pakėlimas: Krūtinė liftas chirurginė procedūra gali padėti liftas, bendrovė taip pat pagerinti moterų anketa kabančios biustai. biustas liftas chirurginio gydymo metu odos perteklius, taip pat audiniai Dotarłeś atsikratyti taip pat spenelių plotas perstatinėjami didesnis ant krūtinės. Kai ponios taip pat reikia krūtų padidėjimas, be krūties liftas siekiant pagerinti formą.
Rankų keltuvas: Šis chirurginė procedūra sumažina odos perteklius ir riebalų tarp pažasties ir alkūnės sąnario. Rankų liftas reshapes jūsų rankos sukelti sklandžiau odos, taip pat kontūrų, taip pat pagaliau suteikia jums atspalvių, taip pat proporcingai išvaizdą.
Viršutinė kojos liftas: viršutinė kojų pakėlimo chirurginė procedūra gali pertvarkyti savo viršutinius kojas mažinant odos perteklius ir riebalų, todėl suteikti jums sklandžiai odą, taip pat gerai proporcingas kontūrus viršutinės kojų, taip pat lengvatinį kūną.
Visi žmonės negali atsižvelgia į kūno formų po svorio. Rezultatai paprastai reikšminga ir pasiūlyti didelį naudingą ir estetinę naudą individui. Galite būti puikus perspektyva kosmetikos chirurgija po svorio netekimo, jeigu:
• Jūs esate Nerūkantiems
• Jūsų svoris iš tikrųjų remia
• Jūs laikome fizinę, sveiką gyvenimo būdą, taip pat teisinga mityba

• Turite protingus tikslus ir taip pat palanki mąstyseną chirurginio gydymo
• Jūs neturite jokios medicinos sąlygomis, kad išieškojimo procedūra natūra arba padidinti operacijos rizika
Moterys, kurios ketina pastoti reikia laukti, kol jie turi vaikus prieš atliekant kosmetikos chirurgija po svorio netekimo.
Plastikiniai chirurginis gydymas Oranžinė Regionas tiekia jums patikimus terapijos sprendimus prašome visus jūsų poreikius. riebalų nusiurbimas chirurgija Orindžo apygardos yra patikimas metodas veiksmingas svorio mažinimo.
Kūno keltuvas: Jis yra vienas iš labiausiai įprastų gydymo būdų pagerinti savo kūno išvaizdą po svorio chirurginio gydymo. Skrandžio įdėti: Šis gydymas yra lugged iš, kaip jūsų kūnas pakėlimo operacijos komponentas. Krūtinė keltuvas: Krūtinė liftas chirurginis gydymas gali padėti pakelti, įmonė taip pat pagerinti panele anketa kabančios krūtinę. Per krūtinę pakelti chirurginės procedūros, odos perteklių ir taip pat ląstelės yra pašalinamos ir papildomai spenelių plotas pertvarkytas didesnis ant krūtinės. Galite būti geras kandidatas plastiko chirurginės procedūros po svorio, jeigu: