Pojawił się zwiastun filmu Patryka Vegi zatytułowany Kobiety mafii Ostrzegamy a mianowicie tylko dla odważnych! Istnieją również na drugim biegunie kobiety z problemami. Gdy do kin posiadał wejść film "Kobiety mafii", wróżono mu sukces i bardzo wielu widzów. Sielanka nie trwała długo, ale przedstawienie tej miłości w taki sposób a mianowicie aktorzy genialnie zagrali role kochanków z prawdziwego wydarzenia - wprawiło mnie po seansie w dziwną nostalgię na zasadzie „ale wykładzinom było fajnie”.
Kobiety Mafii w odcinkach posiadają trafić najprawdopodobniej na platformę Showmax. Miała pokazać moc, niezależność i bezwzględność dziewczyny natomiast bardziej śmieszyła widownia niż przerażała. I hdy nie jest serial kobiety mafii odcinek 5 to pierdnięcie wyłącznie masakra dla ciała damy i również straszne przezycie z uwagi na możliwe komplikacje. A jak wiadomo, kobiety są ciekawsze od mężczyzn, to i jest dzięki podstawie czego tworzyć.
Za pomocą nowej roli w produkowaniu Patryka Vegi "Kobiety Mafii" jej dziecięce marzenie wła¶nie się spełnia. Przy czym należy gwoli porządku dodać, że przedstawienie premierowe "Kobiet mafii" odbyła się w czwartek, a kino serial kobiety mafii odcinek 5 miał pokazy przedpremierowe, w czasie których film obejrzało 55 181 widzów. Śmiało można stwierdzić, że wówczas nie koniec, a reżyser pewnie jeszcze powiadomi pozostałym rekordzie "Kobiet mafii".
Postać Despera wraz z "Pitbulla" jest oparta po dużej mierze na Sławomirze Opali (aktor i narrator w "Prawdziwe psy"). Teraz czytamy, że damy mafii za darmo posiadają mieć najlepszy scenariusz. Nie, ponieważ „Kobiety mafii” (oczywiście patrząc co serial kobiety mafii odcinek 5 do innych produkcji Vegi) to odpowiedni film. Botoks to już w ogóle jest totalna porażka, "kobiety mafii" też pewnie okaże się kichą.
Harmonogram "Kobiet mafii" był pisany w kooperacji z gangsterami grupy mokotowskiej, czytamy na plakacie promującym produkcję. „Kobiety mafii” właściwie z miejsca wskoczyły do pierwszej dziesiątki box office. Wraz z perspektywy matki mogę powiedzieć, że wątek kobiety mafii, żony i matki drobnego chłopca również wywarł dzięki mnie ogromne wrażenie. Jednak po biografii mafiozów, można poznać serial kobiety mafii odcinek 5 kilka kobiet, które odrzucić zgadzały się na okrutnie mordowanie najsilniejsze postanowiły zawalczyć normalne i spokojne los dla siebie i swoich pociechy. W śród walecznych kobiet były min: Rita Atria i Giusy Vitale. więcej każda z osób walcząca przeciwko mafii wie, że to walka z wiatrakami.