Ona była piękna.

그녀는 예뻤다

PL 100% Korea, Comedy

Ona była piękna.

About

Można nadmiernie idealizować cenne wspomnienia z dzieciństwa? Ji Sung Joon (Park Seo Joon) był nieśmiałym, tęgim dzieciakiem, przez co rówieśnicy się z niego naśmiewali. Po tym jak w piątej klasie przenosi się do innej szkoły i spotyka Kim Hye Jin (Hwang Jung Eum), najpiękniejszą, najbardziej popularną dziewczynę w szkole jego życie się odmienia. Ciepła i troskliwa Hye Jin staje się jego jedyną przyjaciółką i obrończynią- stają się oni na wzajem swoją pierwszą miłością. Wszystko się zmienia, gdy rodzina Sung Joon'a emigruje do USA a biznes ojca Hye Jin podupada, pociągając jej rodzinę do obniżenia poziomu życia. Ale to nie wszystko! Hye Jin w okresie dojrzewania zaczyna z wyglądu przypominać swego ojca, jej twarz staje się czerwona z powodu genetycznej choroby skóry. Piętnaście lat później Sung Joon staje się nowym człowiekiem- jest przystojny, dziarski, odniósł sukces jako dyrektor artystyczny. Zostaje on oddelegowany z siedziby w Nowym Jorku do Seulu, by zostać tam Zastępcą Redaktora Naczelnego magazynu o modzie "Głównie" . Po przyjeździe do Seulu stara się odszukać przyjaciółkę z dzieciństwa, Hye Jin. Ale zażenowana swym wyglądem Hye Jin na spotkanie z nim wysyła swoją najlepszą przyjaciółkę, oszałamiającą Min Ha Ri (Go Jun Hee), jako siebie. Los jednak sprawia, że Hye Jin zostaje podwładną Sung Joon'a. Jak długo w takich okolicznościach uda jej się ukryć swoją prawdziwą tożsamość? "She was pretty" to koreański serial w reżyserii Jung Dae Yoon'a.

Original title
그녀는 예뻤다
Romanized title
Geunyeoneun Yeppeodda
Also known as
She Was Beautiful
Volunteer Team
The Ugly Ducklings
Broadcast Network
MBC
Broadcast Period
09-16-2015 to 11-11-2015
Rating
PG-13
Korea Comedy Drama Korean Drama Romance
Advertisement

Episodes16

Episode 1
PL 100% Korea
Episode 2
PL 100% Korea
Episode 3
PL 100% Korea
Episode 4
PL 100% Korea
Episode 5
PL 100% Korea
Episode 6
PL 100% Korea

Cast

Park Seo Joon
Main Cast
Hwang Jung Eum
Main Cast
Choi Siwon
Main Cast
Go Jun Hee
Main Cast

Subtitling Team  

Meet the community members dedicated to bringing you the subtitles for this channel. Please encourage them by leaving a comment below!

67 languages
67 languages
Subtitles on Viki are licensed under Creative Commons BY-NC-ND 3.0

Arabic, German, Greek, English, Spanish, French, Indonesian, Italian, Japanese, Polish, Romanian, Thai, Tagalog, Turkish, Vietnamese and 52 more languages

You can subtitle on Viki and be part of the community too!

Learn more

Fetching results...
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Comments